制造商产品编号MP-ADV-063-15-13-E-C2
库存编号4568383
技术数据表
阶级数-
冷却功率39.8W
最大电流 @ 最大温差8.5A
最大电压 @ 最大温差7.8V
长度40mm
宽度20mm
深度/厚度3.4mm
温度差最大值67°C
产品范围-
内阻-
引线红色&黑色
SVHC(高度关注物质)No SVHC (21-Jan-2025)
产品概述
- Precise temperature control, solid-state reliability
- Temperature difference is 67°C at 300K
- Maximum voltage is 7.8V
- Maximum current is 8.5A
- 39.8W cooling power
- Flatness/parallelism is 0.08 / 0.08mm
- Maximum mounting pressure is 1.5MPa
- UL rated wire to 105°C
- Dimension is 40mm length x 3.4mm depth x 20mm width
技术规格
阶级数
最大电流 @ 最大温差
8.5A
长度
40mm
深度/厚度
3.4mm
产品范围
引线
红色&黑色
冷却功率
39.8W
最大电压 @ 最大温差
7.8V
宽度
20mm
温度差最大值
67°C