制造商产品编号SD80/0-30A
库存编号4433981
技术数据表
仪表功能直流电流
量程0A 至 30A
面板开孔高度-
面板切割孔宽度-
产品范围-
SVHC(高度关注物质)No SVHC (10-Jun-2022)
产品概述
- Over current - Within 5 items of rate current
- 1500Ω ±10% Coil resistance
- 100μADC ±2.5% Current sensitivity
- ±0.4m/m Friction tolerance
- 90°C Measuring range
- Multicomp products are rated 4.6 out of 5 stars
- 12 month limited warranty *view Terms & Conditions for details
- 96% of customers would recommend to a friend
技术规格
仪表功能
直流电流
面板开孔高度
产品范围
量程
0A 至 30A